Kristen Bell a její boyfriend

27. října 2007 v 19:49 | Sába |  Info Kristen
Celé jméno : Kevin Michael Mann
Datum narození : 27. 02. 1976
Místo narození : Washington, District of Columbia, USA
Výška : 178 cm (Kristen má 155cm - na té 1.foce je ten rozdíl vidět)
Mini životopis : Vyrostl v Bethesce v Marylandu a vystudoval Gonzaga College School ve Washington DC. Promoval v roce 1998 na Syracuse University, kde byl také členem SU Big East Champion plavackého týmu v roce 1996. Rád lyžuje, hraje tennis a maluje. Pracuje jako producent a byl i u natáčení filmů jako Fanboys nebo Fifty Pills, ve kterých Kristen hrála :)
Kristen byla s Kevinem skoro5 let (seznámili se v lednu roku 2003), ale nedávno se rozešli. Časopisu People to Kristen potvrdila 17.10. 2007!! Více info jsem nezjistila, protože mi to nešlo moc přeložit. Tuto informaci jsem našla na People.com
Asi před 2 nebo 3 rokama si koupili společný dům v L.A. Kristen v jednom rozhovoru vyprávěla, jak Kevin při jednom dešti šel do podkroví spravit nějaké netěstnosti a propadl se do obýváku, prý to bylo velmi zábavné, ale naštěstí byl O.K. :)
Nebo také vyprávěla, že byli společně na letišti a Kristen mu usnula na ramenu, šel okolo mladík a říkal Kevinovi, že jeho dcera je sladká, když spí. Kristen se pak divila, protože je jenom o 4 roky mladší, než Kevin :)
Asi měli opravdu zábavné společné chvíle, snad se dopátrám, kvůli čemu se rozešli.
Společné foto :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama