Trina Echolls - Alyson Hannigan

8. května 2007 v 21:58 | Sába |  Další postavy
ALYSON HANNIGAN
Trina Echolls
24. března 1974, Washington, D. C.
Alyson Hannigan známá jako Trina Echolls, sestra Logana Echollsa v seriálu Veronica Mars.
Alyson Lee Hannigan se už ve 4. rocích začala objevovat v reklamách (pro McDonald, Six Flags Amusements Parks, Oreo Cookies…) V této době se její rodina přestěhovala do Atlanty a skoro do Kalifornie, kde měla Alyson dostatek příležitostí v podobě konkurzů. Jej první větší role přišla ve čtrnácti kdy si zahrála ve filmu My stepmother is an alien. V roku 1992 Alyson promovala na North Hollywood High School. Zahrála si v seriálech: Roseanne a Touched by an Angel. Proslavila sa až rolí Willow v seriálu Buffy The Vampire Slayer. Začala sa objevovat v různých filmech, jedním z nejznámějších je filmová triologie American Pie. Producenti ji původně chtěli dát roli Heather, ale Alyson preferovala zábavnějšímu Michelle. V roku 2004 hrála hlavní roli v divadelní hře When Harry met Sally.
ZAJÍMAVOSTI:
Od roku 1999 chodila s Alexisem Denisofem, který se krátce objevil v seriálu Buffy The Vampire Slayer. 11. října 2003 se vzali v letovisku "Desert hot springs" v Kalifornii. Alyson velmi ráda hraje
fotbal a jezdí na kole. Miluje staré filmy s Shirley Temple a ze všeho nejvíce na světě zbožňuje delfíny. Jednoho si dokonce nechala vytetovat na kotník a na zádech má ješte japonské kanji pro štěstí a radost. Ráda si sedne k počítači a surfuje po internetu. Za zmínku stojí taky fakt, že americká pop punková skupina Klopecs jí věnovala jednu ze svojich skladeb.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama